Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Krampus #HorrorOfTheChristmas

Publikováno 13.03.2016 v 22:00 v kategorii Booklet doporučuje ♥, přečteno: 124x

Tento horor jsem objevila mezi ukázkami v kině. (Byla jsem na Hunger Games -poslední díl- taky doporučuju ♥) Každopádně jsem dlouho čekala a konečně! Konečně je to online aspoň s titulky!
Co doporučuji: Film/Horor
Jméno: Krampus: Táhni k čertu
Body: 9/10
Slovní hodnocení:  Po dlouhé době konečně horor, který má příběh. Film se odehrává o Vánocích a naznačuje, že se už staly více méně komerčním svátkem. Lidé začínají zapomínat o co v nich jde. V tento osudný den se zlomí víra v kouzlo Vánoc i u jednoho malého chlapce. Netuší ale, co vše tím ovlivní. 
Po vizuální a i po hudební stránce se film velmi vydařil. Na grafiku si opravdu nemůžu stěžovat a samozřejmě ani na herecké výkony. Občas mi teda animované postavy přišli lehce k smíchu, ale na konec jsem byla tak vystrašená, že mě smích přešel.
Já jsem to objevila na stránce, která mě odkopla na další okno. Tak vám sem dám radši odkaz na obě ty stránky.

odkaz na stránku 
odkaz <--- sem by vás měla stránka odkopnout.- Vaše Booklet, která se ještě při vzpomínce na to klepe :D

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • ... 16.03.2016 v 21:13 Zní to dobře... :3 :D No o víkend se juknu když bude čas :)))


 • Booklet 16.03.2016 v 21:47 Jo, to se koukni! :D Stojí to za to! Je to pecka :D


 • ... 18.03.2016 v 19:07 Tak jsem to zkoukla a je to fakt božííí!!!! :D Horor je to fakt skvělí pro mě tedy jeden z nejlepších a autor tím předal i něco důležitého... Fakt povedené!!!! :) Z těch perníčků jsem fakt umírala X´DDDD Trošku mi zkazily strašidelnou atmosféru ale pobavila jsem se taspoň :D XD Nejvíce jsem se asi bála Krampuse a čertů.... To bych asi chcípla strachy kdybych to potkala :D No a nechci to tu nějak spoilerovat.... Takže asi už jen to, že mě opravdu překvapil ten konec.... Vůbec jsem to tedy nečekala ale měla jsme takové menší tušení, že tam asi nebude něco v pořádku......


 • Booklet 18.03.2016 v 22:06 Kalinko: Mám stejný názor! :DD U perníčku asi platí sněz to než tě to zabije XDD A jako ty čerti a Krampus, no to je síla no! A ten klaun!! :D ...Ohledně konce, myslím že je to dost poučné..:)


 • ... 18.03.2016 v 23:08 XDDDD Jo to si jo :D XDDD
  To je no.... :D
  To je :)))


 • ♥ Lenča ♥ 01.06.2016 v 19:37 My na to koukali dneska ve škole :D Můj první horor, kterej jsem viděla :D Párkrát jsem se lekla, ale ne moc. Možná proto, že jsem ve třídě nebyla sama a nekoukala se na to v noci :D

  Každopádně ten film se mi líbil. Ale potkat Krampuse v reálu... asi by mě trefil šlak :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY