Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Sejdeme se na pičovce - Pedo Kňýrek

Publikováno 07.07.2016 v 10:09 v kategorii Speciály :*, přečteno: 311x

A 3. díl mého a Kopřivky speciálu je tu! :D V komentářích bylo téma Pedo Kňýrek (opět od Kalanche) no tak jdeme na to! :D
Herberta se unaveně zvedla ze školního neudržovaného chodníku a posadila se na silnici. Možná si myslíte, že tato dívka je téměř bez citů, ale někde tam hluboko pod slupkou genů babičky Divošky a její hloupostí, žije mladá křehká duše s touhou zachránit svět. 
Herberta vyndala z batůžku čtyři salámy a patku chleba. Salámy snědla dříve, než by jste napočítali do pěti, chleba zahodila do křoví.
Najednou ale něco zaslechla. Bolestný sten právě z onoho křoví! Herberta k němu se zvědavostí přišla a při pomyšlení mluvícího stromu se zasmála. Jak ale dokázat, že má pravdu? Začala tedy do křoví kopat. Místo klacíků ale její noha narazila do něčeho tlustšího a měkčího. Bolestný sten se ovšem ozval znovu.
Než Herbertě došlo, že to do čeho kopla nebyl žádný strom, ale muž, a že ten bonbón co viděla na zemi před křovím jíst neměla, vše pohltila tma a Herberta s sebou již po druhé za den švihla dezorientovaná na zem.

Když se probudila, zjistila že sedí u někoho v autě. Muž byl plešatý a jeho hlavu, která připomínala vejce, zdobil knírek, krycí jeho úšklebek.
,,Tě péro Kníráči!" Pozdravila slušně Herberta tak, jak jí to naučila babička.
Muž na ní něco zmateně zamumlal a Herberta v tom nerozeznávala nic, co by se extra podobalo jejímu rodnému jazyku. Proto z kapsy vyndala svůj chytrý telefon HůhaGay a klikla na chytrou a moderní aplikaci - Překladač. Po chvilce zkoumání Kníráčova jazyka Herberta zjistila, že je to rus a že jí ani malinko nerozumí.
Když se po hodinové jízdě autem s Knírkem jakož to řidičem rozhodla zapojit mozek, došlo jí, že je vlastně ve velkém maléru.
Zavolala tedy babičce. 
Rozhovor s ní jí moc neuklidnil, i když babička zněla,  jako že je vše v pořádku.
Herberta se dozvěděla, že muž řídící vozidlo je babiččin dávný přítel z vojny jménem Pedo Kňýrek a že jí veze na místo jménem Pedo ráj prodat do otroctví.
Zmatená Herberta tedy jen seděla a přemýšlela nad tím, co se jí za dnešek vlastně všechno přihodilo.


Autor: Booklet

- Vaše Booklet, která vám chce sdělit, že do komentu můžete psát další témata a příště se můžete těšit na díl od Kopřivky! :)

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • ... 11.07.2016 v 08:46 Sexy Pedo Kňýrek!!! 3:D :3 XD
  Jinak super díl!!! X'DDD


 • Booklet 13.07.2016 v 14:43 Kal: Děkuji mooc :3


 • ... 20.07.2016 v 21:42 Nz ;)


 • ScratchThem 22.07.2016 v 23:08 Tak si tak brouzdám na netu a narazím na tvůj blog.. A teď hned tenhle článek :'D. Ten název XD Super článek :DDD


 • Booklet 01.08.2016 v 22:14 ScratchThem: Jsem moc ráda, že jsi narazila právě na můj blog :) A že se ti tu líbí ..moc si toho vážím :D :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY