Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Sejdeme se na pičovce - Povedená cibulačka

Publikováno 30.05.2016 v 21:13 v kategorii Speciály :*, přečteno: 120x

A 2. díl mého a Kopřivky speciálu je tu! :D V komentářích nebyly témata :( , ale kamarádka nám poradila "povedená cibulačka"..Tak jsme souhlasily..
Herberta se vypotácela ze skleníku. Stále ještě byla omámená vůní kopru a konopí, proto se pohybovala vrávoravě a vypadalo to, že každou chvíli spadne. Došla do kuchyně a posadila se k jídelnímu stolu. Na stole stál hrnec, Herberta do něj zvědavě nakoukla a potom jeho obsah ochutnala. Cibulačka. A ne jen tak ledajaká! Byla to ta nejlepší cibulačka, jakou kdy Herberta jedla. Takovou uměl jen jediný člověk. A tím člověkem byl Gregor, jeden z jejích sedmnácti údajných otců, její matka přeci jen nebyla žádné neviňátko....

Za chvíli se v kuchyni objevila i babička Divoška. Nalila si talíř polévky a nasypala do ní hrst hřebíků. „Neměla bys být ve škole?“ zeptala se a přihnula si z lahve s neznámým obsahem, kterou vždy nosila u sebe. Herberta se podívala na hodinky. Její koprový dýchánek se trochu protáhl, bylo už skoro poledne. Ani si nevzala žádné věci a vyrazila do školy. Ještě před odchodem se napila z babiččiny lahve.
Přede dveřmi se jim zase povaloval nějaký bezdomovec a Herberta o něj zakopla. Při pádu si rozbila brýle, takže skoro nic neviděla. Naštvaně do bezdomovce kopla, samozřejmě se kvůli slepotě netrefila. Nepodařený kopanec doprovodila takovými slovy, za které by se ani dlaždič nemusel stydět.
Herberta se tedy vydala cestou plnou pádů a nárazů. Nakonec s pár boulemi a škrábanci ke škole konečně dorazila. Triumfálně se rozvalila na trávníku před školou, potřebovala si dát krátkou pauzu. Najednou k ní dolehl zvuk zvonku a zanedlouho se kolem ní začali míhat rozmazané postavy. Škola právě skončila.


-Herberta ležící v trávě-

Autor: Kopřivka

- Vaše Booklet, která vám chce sdělit, že do komentu můžete psát další témata a příště se můžete těšit na díl ode mně! :)

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • ... 14.06.2016 v 19:00 Skvělé X´DDDD
  Jinak další téma by mohlo býti třeba.....
  Pedo Kňýrek X´DDD


 • Booklet 14.06.2016 v 22:19 Kal: No jé :'DDD


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY