Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Ukončení osobních keců #NéTakDocela

Publikováno 20.04.2016 v 23:13 v kategorii Poznání sebe samé, přečteno: 114x

Slyšte!
Tímto oznamuji, že ukončuji Pocity! Z důvodu návštěvnosti mých moc inteligentních a všímavých známých. Nebudu kvůli Pocitům stěhovat blog, nejsem blbá. Stejně Pocity nebyly nic důležitého a mnoho se toho o mě dozvíte i v deníku na který jdeme právě teď :) !


♥ DEAR DIARY ♥
20.4.
Jo, vstávat v 6:40 už je rutina. Párkrát se překulit a pak se omámeně zvednout se snahou neusnout též. A i chodit sem a tam po pokoji se svou sklerózou a nedokonalost a nedostatek času v boji o nález dvou stejných ponožek. Vítejte v mém světě :)

Tento deník budu psát "příběhově"..snad to nevadí, ale líbí se mi to tak víc..
Podívala jsem se na hodiny, očekávala jsem kamarádku, jakož to každodenní ranní podporu, ale žádná SMS, nic. Necítila jsem lítost, nebo strach. S pocitem nedůležitosti jsem ještě zkontrolovala hodiny: 7:05.
Oblečená. Nic víc. Času málo. Nevadí. 
První hodina čeština. Do školy přicházím se zázrakem v podobě rezervy. Místo mé milované literatury máme mluvnici, druhá věc, co mě netrápí. Co mě vlastně trápí? Pohled na smutnou kamarádku v první lavici? Možná...Jistý smutek to tvoří, pravda ale je, že středa je krásný den. Středa je chillový den!
Odpočinek.
Miluji češtinu. Pocit, že jsem jeden z učitelky oblíbených žáků mě neopustil. Stejně tak pocit, že asi nejsem, jen ona je moje oblíbená učitelka.
Konec češtiny. Přišla mi věčná, ale přála bych si aby trvala téměř nekonečně. 
Druhá hodina angličtina. Milovala jsem ten jazyk. Miluji ho do teď. Mám ráda i učitelku, která tento předmět vyučuje. Nemám ale ráda její metody dětinského učení. 
Žere mě že jsem z toho to kouzelného jazyka spadla na dvojky a stala se tak průměrnou. Jak málo stačí k neoblíbenosti něčeho co milujeme. Nesplněné cíle.
Konec. Opět dopisuju poslední. Proč? Čeká na mě jen Kal. Jako vždy. Jsem za to ráda, jsem ráda za ni.
Milan. Tento nový druh brouka je vesměs guma s drátky, ale skoro celé naší třídě přirostla k srdci. Byl to dárek pro Kalanche, moje výroba, ale teď se dá říct, že je prostě náš.
Absolvuju s ním, s Kal a P. přestávku.

 
FOTO: Kalanche

Je pravda, že jsme ho nemohly nechat samotného a tak jsme vytvořily Milanu, kterou mi Kal svěřila do péče a P. si vytvořila Mapeda- Obludu. :D 
Milana s Milanou nám bohužel učitel zajal na 1. hodině technické výchovy, na 2. Milanu rovnou zabil. Krátký to život. :'( 
Ani guma se mnou nepřežije..
Možná depka, možná únava.(Spíš hald) Nevím co to bylo, ale o hodinu němčiny se to navalilo na nás všechny a učitelka to poznala. Z dlouho očekávaného testu znovu sešlo a po neustálém omílání: Im Deutschland sprecht man Deutsch. (Nebo jak to bylo :'D) Jsme vyrazili na oběd.
Fazole a chleba?! REALLY? Dala jsem si tedy jen ten chleba... salát..polívku...možná další salát...a dala bych si další, ale poslední dobou se cítím doopravdy tlustá. 
Dříve jsem se cítila při těle, a dokonce jsem dělala 30 denní výzvu a chodila běhat. Díky mé nešikovnosti a lenosti 30 denní výzvu už nedělám a od jistého incidentu se bojím chodit sama běhat.
Tělocvik. Prostě nuda. To snad ani nestojí za zmínku!
Následně jsem šla k nám domů s Kal a objevila staré hry na počítač, které jsem hrála jako malá. Krásný vzpomínky :') .
Zbytek dne stál za nic pro vás, pro mě za vše! ♥ Kytara, knihy a jídlo..co se tomu dá vytknout? DÚ ...Škola mi nedá pokoj, ani když z ní odejdu.
I přes to, že zítra bych měla výjimečně vstávat v 6:00, protože se jako absolventka tanečního oboru fotím na tablo (bohužel), jsem tu  a cpu vám sem svůj nudný osobní život. No nejste šťastní? XD
Ale teď už vážně...dobrou! 

- Unavená Booklet..


Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Bubble 21.04.2016 v 14:17 Moc se mi líbí ta příběhová forma, už se těším na další ^w^
  Milan a Milana jsou(byli) super :DD

  Mimochodem, ten incident by mě zajímal... :o jelikož taky chodím běhat o-o


 • Booklet 21.04.2016 v 20:11 Bubble: Díky jsem moooc ráda <3 a ten incident bohužel nemůžu zveřejnit...dala by najevo, kde bydlím...


 • Bubble 22.04.2016 v 19:59 V pořádku, chápu to a respektuji :)


 • Booklet 23.04.2016 v 06:53 Děkuji moc ^-^


 • ... 26.04.2016 v 22:31 Ty deníky vypadají dost dobře!!! Líbí se mi jak je to zapsané... Je to božííí!!! :333
  Jinak děkuji za hezkou zmínku o mě :)))
  Jinak to s tou Milanou je hrozný!!!! Nejraději bych učitele něčím přetáhla!!!! Chudáček..... C.... Max. tak namyšlenej dement s pedofilním viděním!!!! :D X´DDD


 • Booklet 27.04.2016 v 21:57 Děkuju moooc <3 Nemáš vůbec zač :'D....Je to DEBIL XDD


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY