Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Žít pro budoucnost...

Publikováno 26.01.2016 v 23:00 v kategorii Svět kolem nás, přečteno: 153x

Generace za generací žije pro budoucnost..
Když jsem se narodila, učila jsem se poznávat to nejednoduší co na tomhle světě můžu uvítat. Netušíc o krutosti a zkaženosti okolí..

Pořád se něco učíme, ne jen ve škole. Učíme se z vlastních chyb každodenního života. Školní docházka je trochu jiná kategorie učení.  

Učení chybami a zkušenostmi
To je naprosto správné. Každý dělá chyby. Z té chyby se poučíme a příště už jí neuděláme. 

Škola
To také není špatně. Vzdělání je nutné pro to aby jste v životě něco dokázali. Občas ale nevím nač jsou známky? Proč je ta věc důležitá? Jen k přijímačkám? Tak to pardon!!! *velký výsměch* Něco je tu špatně. Škola se nám snaží narvat do hlavy co je špatně, co ne. Jde o to z jakého se na věc koukáme úhlu. Nikdy nic není vyloženě špatné nebo dobré. (Tím nemyslím že se to vždy posere a může být hůř XD)...Není to dávno co jsem se koukala na dokument o druhé světové válce a víte co ty německý haranty učili? Že židi jsou špína! Jsou podřadní a oni že mají mnohem větší práva. Taková hloupost. Chtělo se mi zvracet, no ale trochu jsem odbočila -trochu víc. Každopádně, to je důkaz že ani ne ve škole, mají vždy pravdu a vy by jste se neměli naučit na zpaměť každý blábol (např. z občanky) .

Ale zpět k "z-ovečkovávání"..(Sorry lidi mám nějakou negativní energii a potřebuju se vypsat, pochopím když na článek budou špatné odezvy,žádné a nebo sprosté) Chci říct toto...Svět spěje do prd...ke konci. 

Rozmnožovací koloběh..je...Jsme jako loutky.
1) Narodíme se
2) Chodíme do školky, aby jsme dobře zvládly příchod do 1. třídy.
3) Chodíme do školy, aby jsme měli jednou dobrou práci a uživili rodinu.
4) Časem možná přijde dobrá práce a i rodina. (Pokud ne, jste rovnou vyřazeni z loutkařského (zároveň běžného -být loutky už je pro nás normální.) systému #GameOver)
5) Narodí se nám děti. Pokud budeme dál hrát jejich hry- platit daně,pojištění, nebo dokonce za vlastního psa -_- tak nám je nevezmou.
6) Děláme vše pro jejich dobro a oni začnou také chodit do školy.
7) Také se začnou učit, aby jednou měli práci a rodinu ....a tak to jde dokola.
8) My časem umřeme. Záleží jen na nás jestli budeme žít podřadný život loutky a nebo z jejich řad vystoupíme a budeme se snažit něco výjimečného dokázat.

TOHLE BY PRO VÁS MĚLA BÝT MOTIVACE! NEBUĎTE TUPOU LOUTKOU!

Dívejte se na svět s nadhledem a vždy z více pohledů. Porovnejte protiklady a pak teprve jednejte. Když dokážete něco, dobrého či špatného (je to přece jen o pohledu) , zapíšete se do dějin a nebudete jen loutkou. Budete někým na koho se hned tak nezapomene. Slyšíte? Nebudete LOUTKA..Budete NĚKDO! :) 

Jde o vaše činy tak jak se zachováte k okolí, zachováte se vlastně i k sobě. Proto pečlivě volte, jakým se dáte směrem..:)
Nenechte jen tak život tahat za provázky. Existují nůžky...
- Vaše Booklet

Komentáře

Celkem 10 komentářů

 • ... 27.01.2016 v 19:52 Moc krásný článek jako vždy... Mluvíš mi úplně z duše ^^ *-* :) A k té škole by také bylo super kdyby jsme se místo těch zbytečných předmětů učily i nějakému tomu duchovnímu růstu... Ovšem mám pocit, že to nestane s některýma lidma na této planetě.... a tak můžu dál snít :D A taky by bylo vcelku užitečný kdyby jsme se v dějepise neučily některé lži a já si mohla být jistá tím, že se neučím něco co si támhle někdo vymyslel :D XD I ten Karel Hynek Mácha není takový jak se říká... víme z toho deníku své X'D


 • Lótiel 27.01.2016 v 20:59 Nad tímto tématem poslední dobou hodně přemýšlím... Jenže dnešní společnost je už tak moc v... háji, že není tak lehké, nebýt tupou ovcí. Když k tomu ještě přidám všechny ty konspirační teorie... mám z toho další noc plnou přemýšlení (většinou i slz), proč jsem se narodila do tak hrozného světa. Už jsem si nejednou pohrávala s myšlenkou, že se do stáda dobrovolně zařadím. Budu si myslet své, ale nikomu to říkat nebudu. Bylo by to tak prostě jednodušší, pohodlnější. Ale řekla jsem si DOST! Řekla jsem si, že už nebudu skrývat své myšlenky. Zatím mi to moc nejde, jsem totiž velmi uzavřený člověk. Ale to jsem trochu odběhla od tématu... Zkrátka si myslím, že není tak lehké přestřihnou ty pomyslné provázky. Dnešní hrozné společnosti se nedá tak jednoduše uniknout. Musím se tedy smířit s tím, že většina lidí jsou těmi ovečkami, které podřízeně poslouchají svého pána a následují stádo. Ale vím že já jednou z nich NIKDY (dobrovolně) nebudu. A pokud se tak někdy stane, asi to na tomhle světě radši ukončím. Vím, že je to "trochu" pesimistický komentář, ale je vážně osvěžující, říct svůj názor. :)


 • Booklet 27.01.2016 v 21:10 Kal: Učit se podle duchovního řádu je taky můj sen XD.... Přesně měli by nám odhalit krutou pravdu o Máchovi a jako povinnou četbu nám dát jeden z jeho deníků XDDD


 • Booklet 27.01.2016 v 21:11 Jinak děkuju :3333


 • Booklet 27.01.2016 v 21:15 Lótiel: Jsem moc ráda ženejsem jediná kdo se nad tím takhle zamýšlí...A ovšem že přestat být ovcí je těžké téměř nemožné...svět už je na takový řád zvyklý...změna by pro nějbylo šok...a měla by asi né moc pozitivní dopad...tonsouhlasím....každopádně jsem měla namysli hlavně lidi co o tom takhle vůbec nepřemýšlí....chci aby to všem došlo...jak říkám- mám blog za účelem šířit mé názory a tenhle je jeden z těch za kterým si stojím nejvíc...


 • Booklet 27.01.2016 v 21:17 Btw omlouvám se za chyby...jsem na mobilu...a ohledně psaní na mobilu jsem fakt vemeno XD


 • Minus 27.01.2016 v 22:26 KONEČNĚ někdo, kdo to vidí stejně jako já -,-
  ...
  O něčem podobném jsem se chystala vydat provokativní článek někdy v březnu nebo kdy, tak z toho asi sejde... :D
  Každopádně máš naprostou pravdu a tenhle otrokářský systém je něco, co mě děsí snad stejně jako IS.


 • ... 28.01.2016 v 18:42 Jj XD A nz ;)


 • Booklet 29.01.2016 v 23:17 Minus: OOH DĚKUJI ŽE SOUHLASÍŠ :3...


 • Minus 30.01.2016 v 19:05 Nmz :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY