Svět je obrovská knihovna...Tak se začti..

Život vs Smrt

Publikováno 24.11.2017 v 10:11 v kategorii Něco nového, aneb můj nový život, přečteno: 79x

Život..
    Nedokážu přestat přemýšlet, jestli je to dar, nebo jen trest. Co přijde po něm a jestli ho opravdu dokážu nějak ovlivnit. 
Bylo by možná k smíchu jen tak napsat, že jsem vděčná. Vděčná že můžu žít, a vědět že i když bych někdy chtěla, není to konec. Pak je tu totiž smrt. Čeká a ví, že z ní lidé mají strach a pocity, které přináší v dnešní době nebývají pozitivní a přes to..
  Já se smrti nebojím. Nemám strach umřít, mám strach žít. Při každém nádechu do sebe pohlcuji víc a víc myšlenek a pocitů. Už ani nevím jestli se díky nim cítím až moc plná, nebo prázdná. Vím jen, že ta představa, že budu žít dlouho, že toho ještě hodně zažiji a uvidím, tvoří jen černou díru uvnitř mého srdce, která pohlcuje naděje a přání a jen smrt jí vyplní.
  Život je jenom čekání než se program smrti stáhne a nainstaluje, i když si třeba myslíte, že je to úplně o něčem jiném. No, vaše názory vám samozřejmě neberu. Vy si ovšem to čekání můžete zkrátit, můžete ten čas něčím vyplnit.
  A stejně tak, jako na smrt existuje program, který nestáhnete na obyčejném internetu, tak ani na dark webu, existuje program na život. Bývá předvolený, protože se nikdo nechce zabývat jeho instalací, nebo nějakým hloupým výběrem. Buďme rádi, že to za nás dělá někdo jiný ne? NE.
  Život je jen možná hra plná náhod, ale rozhodujeme si o něm sami. Jsou to vaše volby. A jestli vám někdo říká, jak máte žít, není pravidlem to dodržovat. Ostatní to pak nazývají virus. Špatně fungujete a nezapadáte do zvoleného programu.
  Což znamená, že vy nejen že nemáte dovoleno se rozhodovat, tak jak doopravdy chcete. Znamená to, že žijete životy jiných, protože každá verze programu by přece měla být stejná, díky tomu má svět kontrolu a nešílí. A když ano,  zbaví se ho, nebo ho přeprogramuje a "opraví". 
   Proto není důležité, jak se postavíte ke smrti, ta přijde vždy, jde o to, jaký budete mít pohled na život. Protože vaše úsudky, volby a názory ho tvoří. A nemusíte si myslet to co já! Protože přece NEBUDEME žít podle stejného programu, tak jak nás někdo nutí žít. Budeme tu dlouho chvíli před smrtí žít tak, jak si přejeme a budeme dělat to, co doopravdy cítíme..A nebudeme se bát smrti, tak jak nás to naše programy učí, opravdový strach totiž pochází z bolesti a neznáma ,což smrt možná přináší....ale nikdo neví, jaká je smrt sama o sobě, až skončí bolest a až zjistíte, co skrývá...

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • michal89.infoblog.cz 26.11.2017 v 10:58 Pěkné zamyšlení. Otázka smrti je stále jedna velká neznámá. :)


 • Ultra 07.12.2017 v 03:03 Z mého pohledu je přirovnávat cokoliv v lidkém životě k programům jako přirovnat pumu k nemluvněti,program vytvořil člověk a chová se podle jeho programování,lidské existence plněné jen shnilou lidskostí se prostě k něčemu člověkem vytvořenému nemohou přirovnat.Můj pohled na smrt je spíš jako uvolnění ze svěrací kazajky,nesmrtelnost je spíše prokletí,první chvíle vraždění lidí bych si užíval ale co pak až na světě budou trosky nebo až se zničí planeta.Otázky co kdyby jsou pro cikánskéhou vědmu.Žiju spokojený život,nemám rád lidi a nechci zestárnou a být bezmocný dědek mezi společností v které nacházíme horší démony než v knížkách a hororech,Není rada jak tento skurvený život prožít a v určitých momentech se zdá jako kledba.Jednu dobu sem chtěl být dobrý člověk,no problém je že mezi lidma je problém vůbec říkat pravdu.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?via GIPHY